Víkend dvou rozdílných špílů

28. září 2006 v 9:49 | Gianluigi Buffon (from Pain)
V sobotu 23.9.2006 jsme odehráli dvojutkání, které nelze charakterizovat jinak než Nebe a Dudy. V úvodním špílku jsme rozhodli o vítězství již v prvním poločase a to především díky agresivnímu důrazu před soupeřovou bránou. Obzvlášť útočné duo Árny + Leoš bylo k nezastavení a obránci Chlupatých z nich byli zoufalí.
Do druhého zápasu jsme nastupovali tedy v dobrém rozpoložení, ale to nám bylo nejspíš osudné. Jezdci učinili svému jménu čest a jezdili kolem nás nahoru dolů jak motorové myši. Než jsme se rozkoukali prohrávali jsme 0:1. Pak jsme se vzpamatovali a do poločasu jim již skórovat nedovolili, ale v útoku nám evidentně zvlhl pušný prach. I přes velké množství šancí jsme nedokázali vstřelit ani góleček. Soupeř zato v druhé půli pohodlně ještě třikrát zasunul a bylo vymalováno. A i když to na šance bylo zcela vyrovnané, na góly Jezdci vyhráli 4:0.
Sobota 23.9.06 v číslech:
1. zápas
12.20 hod Chlupatí pozůstalí - FC Bolest 3:5 (1:4)
(branky za bolest: 2x Árny, 3x Leoš + nevím přesně kolik, ale jistě aspoň 5xasistence Sykin)