Na KAJOT OPEN cíl splněn, ale nic víc...

28. ledna 2012 v 21:45 | Sykin st.
Bolest se tuto sobotu sešla v následujícím složení: Radek v bráně, obrana Fuky, Sykin st., předseda a Mitch, útok Břuch, Martin Jor, Sykin ml. a Standa. Hlavním úkolem bylo neprohrát v prvním zápase s Parodií a neskončit poslední.

Parodia byla nejslabším mužstvem ve skupině, její výkon tomu odpovídal, ovšem Bolest se přizpůsobila a hrála taky bídně. První gól jsme vstřelili naštěstí my, když Martin vystihl chybu v rozehrávce soupeře a nadvakrát dostal míč do branky. Do poločasu bylo ovšem srovnáno, když Sykin st. nepokryl obránce a ten měl už snadnou práci - 1:1.

Druhá půle nebyla o nic lepší než ta první, hrál se otevřený futsal, rozdíl byl v tom, že jsme po ztrátě míče na půlce dostali gól my, Parodia se dostala do vedení 2:1 a tento výsledek nás odsouval na poslední místo ve skupině. Naštěstí se povedlo tři minuty před koncem srovnat, když jsme šli tři na dva a Fuky vzal koncovku na sebe - bodlem z asi pěti metrů propálil gólmana a zajistil nám tak kýženou remízu 2:2.

V mezizápasové pauze pak Parodia prohrála s Arménskou, čímž bylo dané pořadí 8.Bolest, 9.Parodia a poslední zápas na tom již nic změnit nemohl. Náš tým ovšem pokračoval v neslaném nemastném výkonu a Arménská nás výrazně přehrávala. Přišly i góly, všechny do naší sítě - poločas 0:3.

Druhá půle byla možná o fous lepší, nicméně Arménská v pohodě kontrolovala vývoj utkání, ke konci přidala další dva góly a kdyby obránci 2x nevykopávali míč z prázdné brány a nezachránila nás branková konstrukce, mohlo být skóre daleko krutější než konečných 0:5.

Jak shrnout sobotní dva zápasy? Jediné pozitivum je to, že jsme neskončili poslední, zopakovala se situace z minulého ročníku, Parodia skončila za námi (ovšem loni jsme ji porazili 3:2...). Výkon byl ale vážně špatný - s Parodií to byl boj, s Arménskou pak podle mého možná nejhorší výkon Bolesti na turnaji. Jediní dva, kteří snad snesli přísnější měřítko, byli Fuky, který nám kromě spolehlivé obrany zajistil gólem 8.místo a Standa, jehož sólíčka byla ukázkou toho, že to občas jde dopředu i individuálně. A pak ještě Radek, za obdržené góly opravdu nemohl...

Stejně jako minulý rok nás čekají zápasy s mužstvy, která skončila stejně jako my na 8.místech skupin. Nastoupíme proti Anitals, ti měli ve skupině B stejnou bilanci jako my (1-1-6), skóre 16:27. V posledním zápase porazili Kocovinu, za kterou nastupuje člen Bolesti Dub ml. 7:2 a v tabulce ji přeskočili. Škoda, rýsoval se zajímavý zápas... Anitals hrají 3.E třídu a jsou třetí od konce. Ve skupině C skončil na 8.místě Totenrum (1-0-7 - 10:35), ten za sebou nechal Holásky, které nás minulou sezónu v lize přehrávaly. Jinak Totenrum hraje 3.C třídu a je ve své skupině beznadějně poslední se ziskem 2 bodů. No a předposlední ve skupině D skončily Europloty (1-0-7 - 13:48). Toto mužstvo inkasovalo nejvíce branek ze všech 36ti mužstev. Pokud by někoho zajímalo, kdo naopak nejméně branek vstřelil, s počtem 7mi branek se o titul impotentů Kajot Open dělí Bolest a Musketeers, kteří skončili bez bodu ve skupině D. Všechna ostatní mužstva dala deset a více branek...

Ještě neznám termín, kdy se bude skupina o 29.-32.místo hrát, zatím vím, že o umístění se hraje 19.2., 26.2. nebo 4.3. mezi 8-14 hodinou - všechno jsou to neděle.