S posilami přišly góly i první body

21. ledna 2012 v 21:34 | Sykin st.
Do třetího dvoukola KAJOT OPEN nastoupila Bolest se dvěma novými tvářemi. Jirka Lužný nahradil prací zavaleného Radka v bráně a jako posilu do pole přivedl Mitch Martina Jora. Takže sestava vypadala takto: Jirka v bráně, obrana Fuky, Režňas, Sykin st. a Mitch, útok Standa, Martin, Káza, Sykin ml. a Kája.

Favorizovaní R.I.P. narazili na defenzivní taktiku našeho týmu, v první půli se nemohli vůbec prosadit, Bolest tedy dopředu taky nic neukázala, takže poločas 0:0. Ve druhém dějství se prosadil po rychlé akci Standa - 1:0. Pak jsme se sice ocitli pod tlakem, ale Jirka v bráně míč za svoje záda pustit odmítal. No a když ještě těsně před koncem doklepl do sítě vyražený míč Kája, bylo definitivně jasné, že první výhra Bolesti je na světě. Výsledek 2:0 překvapil i největší optimisty...

Z euforie nás pak rychle začali léčit Riders. Ze začátku nás motali přímo neskutečně, jejich rychlé kombinace jsme nestíhali pomalu ani sledovat a přišly i góly do naší sítě. V první půli inkasoval Jirka celkem 4x a to ještě spoustu šancí pochytal. Poločasové skóre 0:4 zavánělo debaklem... O pauze jsme se rozhodli vrátit se k přísnější obraně, Mitch si prohodil pozice s Martinem a Bolest se začala vracet do zápasu. Nejprve se trefil Sykin st. po brejku bodlem, chvíli na to zakončil krásnou a v našem týmu nevídanou kombinační akci Mitch. Škoda, že se nepovedlo využít další naše šance, ovšem nutno přiznat, že Riders nebyli horším týmem, naráželi ale na obětavého Jirku, který chytal míče i obličejem! Nakonec tedy 2:4, o naší zasloužené porážce rozhodla špatná první půle.

Zisk tří bodů potěšil, předváděná hra ze tří čtvrtin taky, pouze jedna nepovedená půle, jinak to šlo. Posily se ukázaly jako velice platné, Jirka nedostal gól ve třech se čtyř poločasů. Martin se ukázal jako univerzál do kombinace. Kromě dvou zmíněných bych ještě vyzdvihl opět nechybujícího Fukyho v obraně a dobře hrajícího Mitche.

V tabulce jsme přeskočili Parodii a vylepšili si bilanci na 1-0-5, skóre 5:22. Právě s Parodií si to rozdáme příště o předposlední místo, ke kterému nám bude pravděpodobně stačit i remíza. Dalším soupeřem nám bude Arménská, která se pohybuje uprostřed tabulky. Hrajeme tedy 28.1. předběžně v 9:30 s Parodií, potom jeden zápas pauza a v 10:30 s Arménskou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mitchi Mitchi | 22. ledna 2012 v 15:05 | Reagovat

Pánové Sykin to vystihnul brávůrně.

Po dlouhé době mě opět bavila hra. Je vidět, že dvě posily s Bolestí udělali hodně. Jirka svou jistotou, pěhledem a kvalitou držel čistá konta a Martin nám pomohl hodně s rozherávkou, což Bolesti velmi chybělo. Však byl u dvou gólů. Bylo by dobré kdyby Martin za nás hrával pořád.

Jinak v první půlce druhého zápasu, asi jsme byli nějací ukojení tím první zápasem, cítil jsem těžkost v nohách, z naší strany jsme to soupeři hodně ulehčili, chtěli jsme hrát jejich hru, to nemumíme. Ale na druhou stranu nám z těch spoustu šancí co Jirka chytil dali góly zrovna z těch, kterých bylo škoda a myslím, že nemuseli nastat.

Ale buďme skromní, zahráli jsme si celkem fajn, body se urvaly a docela se mi líbila hra v obrně,konečně jsem si zahrál a dostal se do hry.

Ovšem Sykine zapomněl jsi na tvůj úprk zakončený gólem, takhle rychle jsi už neběžel ani nepamatuju :-D

2 Tom Tom | 22. ledna 2012 v 19:28 | Reagovat

Jo, jo, bylo to super, i mně to fakt bavilo. Obě posily hrály na jedničku a i Sykin ml. hrál úžasně.
Těším se na další sobotu!

3 Kadlik Kadlik | E-mail | Web | 22. ledna 2012 v 22:02 | Reagovat

Kamarádi, spoluhráči,
s taktickým výkonem z orvního zápasu musíme být spokojeni všichni, vždyť jsme porazili tým z 1.třídy !!!
Martin hrál s přehledem a sebevědomím, jeho hra se mi líbila.
Koneckonců ale útočníků v poli bylo hodně, moc jsem si nezahrál :-(

Na příští sobotu se omlouvám, odjíždím do Emirátů.
Zdar a sílu,

Kadlik

4 Sykin st. Sykin st. | 23. ledna 2012 v 1:11 | Reagovat

Mitchi, tak rychle už nikdy nepoběžím :-)
Tome, chtěl jsi napsat Sykin st. nebo ml.? :-)
Kájo, co děláš machra? :-)

5 Mitchi Mitchi | 23. ledna 2012 v 13:52 | Reagovat

Kájo sice porazili tým z vyšší soutěžě, ale nemění to nic na tom, že se dělá zbytečně plno hloupích chyb. Především při bránění, hlavně tedy bránění našich útočníků je nedostatečné. No a o rozherávce se ani bavit nebudem. Oproti jiným zápasům jsme se snažili některé balóny rozehrát po zemi, ale velmi málo, pokude se tak podařilo byli z toho většinou zajímavé akce.

Musíme si tedy říct proč nás to bavilo? Protože nám pomohli hráči, kteří za nás nehrajou :-(
Jak píše Karel bylo nás v útoku hodně a ani si nezahrál, myslím, že Káza si zahrál ještě méně.

Jinak Sykine st. já myslím, že takto budeš běhat ještě dlouho...no a střela z přímáku šajtličkou taky letěla jak před několika lety :-D

Koukám, že na příští týden jsou už docela omluvy.

6 Tom Tom | 24. ledna 2012 v 16:15 | Reagovat

Peťo,
- na squashi běháš ještě rychleji (matně si vzpomínám) :-)
- napsal jsem ml., tak jsem myslel ml. :-)
- Do Emirátů můžu jet kdy se mi zachce, ale ještě se mi nechtělo :-)

7 Fuky Fuky | 27. ledna 2012 v 16:16 | Reagovat

Pánové, spoluhráči,
taky připsěji svým pohledem. Je jasné, že v naší hře je chyb opravdu hodně od všech, ale jelikož netrénujem ani neběháme, tak by byl zázrak, kdyby žádné nebyly. Tím pádem samozřejmě nestíháme fyzicky a naše hra nemá ani žádný systém. Proto bysme měli vycházet především ze zodpovědně obrany všech hráčů, snažit se podržet balon a nabízet se do kombinace a ne hrát s někým na honěnou. To se nám minule stalo v 1 poločase a výsledek byl 0:4.
Samozřejmě asi všichni víme, že k minulému výsledku hodně pomohli 2 posily, takže nepřeceňujme své schopnosti..

No a jinak tady celkem vyšuměl 1 úžasný moment z min víkendu, který se podle mě řadí k tomu nej co na turnaji bylo zatím k vidění. Zmínil to jen trochu Mitch, tak pro toho kdo nebyl nebo neviděl bych rád tento moment ještě jednou popsal, takže si teď zahraju trochu na Sykina st.:-)

Běžel 2. poločas našeho druhého zápasu a únava na všech hráčích byla už zřetelná. Na pravé straně hřiště blízko našeho rohového praporku sme se zmocnili míče, ale nikdo o to nejevil větší zájem. Stál jsem opodál, když se najednou po mé pravé ruce zvedl oblak prachu a písku a někdo z našich hráčů vystartoval obrovskou rychlostí dopředu i s míčem. Nikdo z našich ani soupeř se ho kupodivu nevydal stíhat, všichni pochopili, že Forresta prostě nechytíš:-) Toto sólo prakticky přes celé hřiště bylo zakončeno nekompromisní důraznou přízemní střelou a když mezitím oblak prachu a písku usedl, teprve sme zjistili totožnost tohoto hráče, kterým nebyl nikdo jiný než Sykin st. :-)

Takže se už těším na zítřek..:-)

8 Sykin st. Sykin st. | 27. ledna 2012 v 18:03 | Reagovat

Ono vždycky záleží na úhlu pohledu :-) Mám-li popsat gól, který jsem za Bolest asi po půlroce vsítil, viděl bych to asi takto: Poté, co mi Kája přihrál míč, s hrůzou jsem zjistil, že je celá pravá  strana hřiště volná... Za stavu 0:4 se mi fakt už nikam běžet nechtělo, jenže nikdo nebyl volnej. Nezbývalo tedy nic jiného, než rozpohybovat své staré těžké tělo a pokusit se o rychlejší běh. Po asi třech sekundách jsem přemohl pocit zvracení, zavřel oči a bodlem nakopl míč směrem, kde jsem tušil, že je brána... :-)

9 Tom Tom | 28. ledna 2012 v 9:09 | Reagovat

Kluci, jsem dneska v práci, ale držím Vám palce!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama